English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-03-30

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleriyle İlgili Basın Açıklaması

 Misyonu insanlığa hizmet, vizyonu genç girişimci bir kuşak oluşturmak olan TÜMSİAD’ın Batman şubesi olarak ilimiz Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin ilimize hayırlı olmasını diliyoruz

TÜMSİAD Batman şubesi olarak temsili olduğumuz esnaf, sanayici ve iş adamları üyelerimizin ticari geleceklerini ve ilimizin kalkınmasında önemli rol oynayabilecek bir konumu olan Batman Ticaret ve Sanayi Odasını önemsiyoruz.

Sanayici ve iş adamları derneği olmamızdan dolayı üyelerimizi doğrudan etkileyen BATSO ve dolayısıyla BATSO seçimlerinde aktif görev üstlenmemiz gerektiği kanaatindeyiz.

Yaklaşık 6 ay öncesi yaptığımız yönetim kurulu toplantılarımızda dernek olarak blok hareket etme kararını aldık. BATSO seçimlerinde aday grupların hepsi derneğimizi ziyarette bulunup beraber çalışma isteklerini iletip projelerini tarafımıza iletmişlerdir. Hepsine teveccühlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz. Netice itibari ile kullanılacak oyların geçerli sayılması için oy zarfında sadece bir rengin olması gerektiğinden dolayı dernek yönetimimizde yapılan oylama sonucu Turuncu renkte karar kılıp kamuoyuna duyurduk. Kararlılığımız son ana kadar devam edecektir.

Seçim rengimizi kamuoyuna duyurmamızdan dolayı hiçbir grubun bu durumdan rahatsız olmamaları gerektiğine inanıyoruz. Çünkü kendileri ile çalışma kararını vermiş olsaydık aynı durum diğerleri için geçerli olacaktı.

Kazanan Batman Olacaktır…

TÜMSİAD olarak ilimizin tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde olduğumuzu ekonomik kalkınmamızı etkileyen her türlü çalışmalarda aktif bir görev üstlenmek isteğimizi halkımıza bildirir,1 Nisan günü yapılacak olan BATSO seçimlerinin güzel şehrimize hayırlı olmasını, sonuç ne olursa olsun kazananın ilimiz olmasını diler, seçimlerin katılımcı ve demokratik bir ortamda geçmesini temenni ederiz.

 

TÜMSİAD YÖNETİM KURULU