English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2019-05-11

TÜMSİAD Batman Şube İftarı Yoğun Katılımla Yapıldı.

TÜMSİAD Geleneksel İftar davetine yoğun katılımla gerçekleşti. İftar programına TÜMSİAD Genel Başkan yardımcısı Eyüp Topal, Genel merkez yönetim kurulu üyeleri Senayi Satı, Nezir Yeşilyurt, TÜMSİAD Batman şube başkanı Kamil Biçici, İl Müdürleri, Oda Başkanları, Semerkand Vakfı başkanı M.Hadi Taşan, STK temsilcileri ve kalabalık iş adamı topluluğu katıldı.

Programda konuşan TÜMSİAD Batman şube Başkanı Kamil Biçici; başı rahmet ortası bereket sonu da ebedi kurtuluş olan Ramazan ayının ülkemize milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak’tan diledi.

Biçici; “İnsanlar arasında toplumsal dengenin sağlandığı bu müstesna günler, zengin ile fakir arasında bir köprü kurulduğu değerli zamanlardır. Karşılıklı hoşgörünün, güvenin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın olduğu yerde huzur vardır, barış vardır. Ramazan ayının insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesinde büyük katkısı vardır. Toplum olarak bizi biz yapan güzel değerlerimiz ve geleneklerimiz ramazan ayında yenilenir ve kuvvetlenir.

TÜMSİAD olarak bizler VEREN ELİN ALAN ELDEN ÜSTÜN olduğu ilkesiyle paydaş kuruluşumuz olan Beşir Derneğimiz vasıtasıyla sadece Ramazan ayı değil yılın 12 ayı boyuncu özellikle yetim ve muhtaç ailelere gıda yardımında bulunmaktayız. Bu Ramazan ayında da 300 aileye gıda yardımında bulunduk.

Sözlerime son verirken, Mübarek Ramazan ayının ilimize bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini cenap ı haktan niyaz ederim.

Bu akşam davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, sizleri saygıyla selamlıyorum.dedi.